logo    EVELINE  COSMETICS  Čas nevrátiš, ale zastaviť ho môžeš....... 

Pri objednávke nad 50,-Eur je poštovné zadarmo....

Minimálna hodnota objednávky je 10,-Eur

riedke vlasy, jazvy, póry,vrásky? skúste dermaroller viac v kategórii prístroje

 

Trik ako zväčšiť pery bez chirurga?

žiadny problém........LIPEXTREME lesk


 

 

 

 

 

Všetko pre zdravie

>

WWW.REGENA.EU.SK

 

 

 

 


GEMMOTERAPIA Naděje - bylinky / Tinktúry z bylín

Liečba pomocou výťažkov z bylín je mimoriadne šetrná a účinná, nepoškodzuje ľudský organizmus, nemá vedľajšie nežiadúce účinky a nezanecháva v tele žiadny \"odpad\". Je úspešná nielen pri liečení konkrétnych chorôb, ale je tiež vhodná ako preventívny prostriedok pre zdravého človeka.

Usporiadať podľa 
Výrobca 

Tinktúra zo zmesi bylín, ktoré majú čistiace účinky na organizmus, zvyšujú imunitu a sú vhodné pri prevencii nádorových ochorení. Zvyšuje obranné schopnosti organizmu. V tomto smere je najvýhodnejšie užívať spolu s orechom čiernym.
naša cena 4,50 € (135,57 Sk)

Nádej - imunita, detoxikácia organizmu T29


Nechtík lekársky - alergia, ekzém, zápal T26
Měsíček lékařský T26 50ml
Nechtík posilňuje funkciu pečene a žlčníka, priaznivo ovplyvňuje narušené sliznice žalúdka a čriev. Uľavuje pri dusivosti, kašli, pomáha pri búšení srdca, pri strese. Pomáha pri nepravidelnej menštruácii. Blahodárne pôsobí na nervovú sústavu.   Výťažok má výrazné protizápalové účinky. Pôsobí protinádorovo, hlavne na gynekologické ústrojenstvo. Nechtík lekársky reguluje ženské menštruačné problémy
naša cena 4,50 € (135,57 Sk)

Nechtík lekársky - alergia, ekzém, zápal T26


Normalizuje zvýšený krvný tlak, podporuje zdravú funkciu srdca. Ukľudňuje kŕčovité bolesti, lieči pečeň, žlčník. Lieči tiež reumatizmus, reguluje menštruáciu, zlepšuje činnosť slinivky, posilňuje organizmus, zlepšuje latkovú výmenu. Má protirakovinové pôsobenie.
naša cena 4,50 € (135,57 Sk)

Nechtík-žihľava - krvný tlak, pečeň a žlčník, reuma T27


Zmes veľmi účinne stimuluje obranný systém. Posilňuje telo v boji proti nežiadúcim procesom, hlavne v tráviacom ústrojenstve. Potláča výskyt kvasinky Candida albicans a s ňou súvisiace problémy.
naša cena 4,50 € (135,57 Sk)

Ofenz - prevencia nádorov, imunita T51


Pomáha udržiavať normálnu telesnú teplotu, ovplyvňuje astmu a horúčkovité stavy, zvyšuje libido a potenciu u obidvoch pohlaví, prehlbuje spánok, zlepšuje zápalové stavy čriev a ľadvín, zvyšuje množstvo červených a znižuje počet bielych krviniek a zlepšuje prekrvenie mozgu. Stimuluje obranné procesy.
naša cena 4,50 € (135,57 Sk)

Pazvonček liánovitý - potencia, chudokrvnosť, astma T5


Bylina s preukázanými ochrannými účinkami na pečeňové tkanivá, podporuje regeneráciu pečene, žlčníka, zlepšuje látkovú výmenu, priaznivo pôsobí na pľúcne tkanivá aj na ženské orgány.
naša cena 4,50 € (135,57 Sk)

Pestrec mariánsky - pečeň, žlčník, látková výmena T30


Tlmí bolesti a kŕče, vrátane bolestí hlavy, posilňuje činnosť obličiek a žlčníka. Účinné spasmolytikum, tlmí bolesti a kŕče, účinné antiepileptikum, zlepšuje tonus maternice, pomáha pri astmate, ľadvinových a žlčníkových kolikách, zlepšuje bolesti hlavy, pomáha pri hemoroidoch, ritných trhlinách, análnom ekzéme.
naša cena 4,50 € (135,57 Sk)

Pivonka lekárska - bolesti, kŕče, kolika T32


Zlepšuje činnosť slinivky aj srdca. Čistí pokožku, má antibakteriálne účinky, aktivizuje obranné systémy proti nežiadúcim procesom v tele. Lieči ischemickú chorobu srdca, čistí pokožku. Má silné protinádorové a antibakteriálne pôsobenie.
naša cena 4,50 € (135,57 Sk)

Plamienka zamatovohlúbiková - detoxikácia organizmu T35


Podporuje zdravú funkciu močového a gynekologického ústrojenstva, rozširuje cievy, prekrvuje mozog, podporuje pamäť. Revitalizuje organizmus, napomáha hojeniu rán, lieči kŕčové žily, sklerodermie, zlepšuje problémy močového a gynekologického ústrojenstva, povzbudzuje krvný obeh, zvlášť nôh (Buergherova choroba), lieči depresie a nervový systém, zlepšuje pamäť, dokrvuje mozog, regeneruje životné
naša cena 4,50 € (135,57 Sk)

Pupkovník ázijský - krvný tlak, cukrovka, skleróza T10


Pýr pomáha k dôkladnému očisteniu organizmu, slizníc a krvi. Podporuje trávenie, posilňuje funkciu močového ústrojenstva. Uplatňuje sa hlavne pri problémoch s kĺbmi a s pokožkou. Pýr plazivý lieči obličky a močové cesty Pýr obsahuje cukry vrátane inulínu, silicu, kyselinu kremičitú a minerálne látky. Podporuje vylučovanie moču, močoviny a soli. Tým dochádza k väčšiemu vyplavovaniu vody z tela a
naša cena 4,50 € (135,57 Sk)

Pýr plazivý - detoxikácia, reuma, dna T34


Rakytník podporuje zdravý stav a funkciu pľúvnych a kĺbových tkanív, blahodárne pôsobí na podráždené žalúdočné a črevné sliznice. Posilňuje obranyschopnosť, stimuluje životné funkcie. Detoxikuje organizmus, obmedzuje ukladanie tuku v cievach.
naša cena 4,50 € (135,57 Sk)

Rakytník rešetliakový - imunita, trávenie, zápal T36


Obsahuje glykosidy catalpol a predovšetkým rehmaniosidy, ale tiež látky steroidného charakteru ako beta-sitosterol, kampesterol a stigmasterol, ďalej argiin a glukózu. Pomáha pri krvácavosti, normalizuje telesnú teplotu, podporuje tvorbu kostnej drene a rast svalov. Prispieva ku zníženiu hladiny krvného cukru.
naša cena 4,50 € (135,57 Sk)

Rehmania lepkavá - osteoporóza, anémia T55


Zmes bylín priaznivo ovplyvňuje cievne steny a ekzémy. Tlmí kŕče priedušiek a priedušníc, podporuje vykašlávanie, má protizápalové účinky. Pôsobí pri chorobách z nachladenia, hlavne dýchacích a močových ciest, zlepšuje astmu a kašeľ, hojí ušné a očné zápaly.
naša cena 4,50 € (135,57 Sk)

Respiro - problémy s dýchaním, astma, prechladnutie T52


Pomáha udržovať normálnu telesnú teplotu, tlmí bolesti. Rozširuje cievy, potlačuje migrény a menštruačné bolesti. Podporuje zdravú funkciu kĺbov. Stimuluje žalúdočnú aktivitu. Účinne pomáha rekonvalescencii maternice po pôrode.
naša cena 4,50 € (135,57 Sk)

Rimbaba obyčajná - celkovo zmierňuje bolesti T37


Protialergické pôsobenie proti kožným a prieduškovým alergiám. Podporuje zdravú funkciu priedušiek. Posilňuje obranný systém organizmu, obmedzuje množstvo baktérií. Lieči poruchy krvného tlaku. Pôsobí ako antibiotikum (bez vedľajších účinkov). Má dokázané protinádorové pôsobenie.
naša cena 4,50 € (135,57 Sk)

Šampiňón poľný - alergia, ekzém, krvný tlak T45


Schizandra čínska - únava, stres, horúčka T38
Schizandra chinensis-klanopraška T38 50ml
Posilňuje zrak, tlmí únavu, stimuluje krvný obeh. Ukľudňuje bolesi a kŕče, bráni usadzovaniu tuku v cievach. Tinktúra pôsobí proti horúčke a proti bolesti, prehlbuje dýchanie, pôsobí spazmolyticky, priaznivo ovplyvňuje činnosť pečene. Pôsobí antistresovo, zvyšuje výkonnosť organizmu, odstraňuje pocit únavy, posilňuje po dlhodobom ochorení, stimuluje krvný obeh, zlepšuje intenzitu videnia, pôsobí
naša cena 4,50 € (135,57 Sk)

Schizandra čínska - únava, stres, horúčka T38


Huba šii-také posilňuje obranné mechanizmy a pomáha tiež organizmu obmedziť výskyt vírov. Obmedzuje ukladanie tukov v cievach, tlmí reakcie z precitlivenosti. Je veľmi vhodná pre celkovú detoxikáciu organizmu.
naša cena 4,50 € (135,57 Sk)

Šii-take - celková detoxikácia organizmu T53


Podporuje vykašliavanie pri chorobách pľúc a priedušiek, pôsobí bakteriostaticky a protivírovo, má protikŕčové a protizápalové účinky, pomáha pri zníženej funkcii nadobličiek, podporuje tvorbu ženských hormónov.
naša cena 4,50 € (135,57 Sk)

Sladké drievko - priedušky, pľúca, zápal T22


Prispieva ku ukľudneniu organizmu, blahodárne pôsobí na sliznice žalúdka a dvanástnika. Posilňuje zdravú funkciu pľúc aj kĺbov, stimuluje obranný systém pri pôsobení nežiadúcich baktérií v tkanivách.
naša cena 4,50 € (135,57 Sk)

Štetka lesná - vredy, dna, pľúcne choroby T39


Tinktúra zhotovená zo semien tekvice je účinná predovšetkým v urológii - ovplyvňuje svalovinu zvieračov, preventívne pôsobí proti zbytneniu prostaty. Zároveň priaznivo ovplyvňuje kožné a očné ochorenia. Svojim obsahom stopových prvkov patrí tiež k preventívnym protinádorovým prostriedkom. Zvyšuje kvalitu kože a posilňuje zrak. Vďaka vysokému obsahu stopových prvkov prispieva k posilneniu obranného
naša cena 4,50 € (135,57 Sk)

Tekvica obyčajná - močové cesty, prostata, koža T54


Je účinný k udržiavaniu normálnej telesnej teploty, pôsobí pozitívne na močové cesty, kĺby, prostatu. Celkovo dezinfikuje organizmus.
naša cena 4,50 € (135,57 Sk)

Topoľ čierny - horúčky, reuma, borelióza T42


Priaznivo ovplyvňuje zdravotný stav a funkciu kĺbov. Má močopudné účinky, podporuje vylučovanie nadmerne nahromadených solí z tkáni / vrátane kĺbov/. Tlmí bolesti hlavy. Má blahodárny vplyv na zdravý stav a vzhľad kože. Pomáha udržiavať látkovú výmenu.
naša cena 4,50 € (135,57 Sk)

Túžobník brestový - kĺby, látková výmena, tráviaci systém T56


Pôsobí ako sedatívum, tlmí stavy vzrušenia, nervozity a duševného napätia, vo vyšších dávkach pôsobí ako hypnotikum, ovplyvňuje srdečnú neurózu, ukľudňuje a posilňuje nervy. Je vhodný pre zdravý spánok.
naša cena 4,50 € (135,57 Sk)

Valeriána lekárska - stres, nervozita, depresia T18


Odstraňuje psychické napätie, úzkosť, nespavosť, psychogénne podmienené bolesti hlavy, vegetatívne psychické rozladenie. Má protizápalové účinky, protiedémový účinok, hlavne u adenómu prostaty, lieči sliznice a chronickú bronchitídu. Ukľudňuje podráždenú sliznicu dýchacej a tráviacej sústavy.
naša cena 4,50 € (135,57 Sk)

Vŕbka úzkolistá - stres, depresia, prostata T43


Vres-pichliač-nechtík - močové cesty, rakovina T44
Vřes-pcháč oset-měsíček lékařský T44 50ml
Blahodárne pôsobí na choroby močového ústrojenstva, posilňuje zdravý stav a funkciu ženských orgánov. Podporuje zdravú funkciu kĺbov. liečenie rôznych druhov opuchov, reumatizmu, artrózy, gynekologických problémov. Táto zmes bola úspešne používaná v Bielorusku a na Ukrajine k liečeniu rakoviny.
naša cena 4,50 € (135,57 Sk)

Vres-pichliač-nechtík - močové cesty, rakovina T44


Pôsobí ako adaptogén, harmonizátor, zvyšuje odolnosť proti stresu, ukľudňuje nervovú sústavu. Zlepšuje prekrvenie srdečného svalu a mozgu, odbúrava cholesterol, bráni rozvoju metastáz, zmierňuje následky ožarovania, zlepšuje prekrvenie srdečného svalu a mozgu, ovplyvňuje nervové poruchy. Pôsobí priaznivo pri kŕčových žilách.
naša cena 4,50 € (135,57 Sk)

Všehojivec štetinatý - stres, cholesterol, srdce T6


Žen-šeň - posilnenie organizmu T46
Žen-šen všehoj T46 50ml
Všeobecne posilňujúci prostriedok, prevencia aterosklerózy. Zlepšuje látkovú výmenu, zlepšuje činnosť centrálnej nervovej sústavy. Aktivuje tvorbu krvi, brzdí rozvoj nádorov. Pôsobí proti ukladaniu tuku v cievach a podporuje ich zdravú funkciu.
naša cena 4,50 € (135,57 Sk)

Žen-šeň - posilnenie organizmu T46


MmM2ZD